O mnie

Interesuje się kilkom rzeczami. Największą moją pasją jest czytanie wszelkiego rodzaju książek. Od tych przygodowych, przez lektury, do takich, które wydawać się mogą nudne. Jak często się okazuje zyskują one przy bliższym poznaniu i są bardzo ciekawe. Lubię także aktywnie spędzać czas. W lecie dużo jeżdżę na rowerze, w zimie zaś gram w tenisa stołowe. Ponadto bardzo lubię fotografować. W wolnych chwilach chodzę także na tak zwaną „oazę”.

Od ponad trzech lat należę do „Ruchu Światło – Życie” przy parafii w Krakowie – Mistrzejowicach pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego. Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Poprzez odpowiednią dla każdej z tych grup formację Ruch Światło-Życie wychowuje dojrzałych chrześcijan i służy odnowie Kościoła przez przekształcanie parafii we wspólnoty wspólnot. Znakiem Ruchu Światło-Życie jest starochrześcijański symbol fos-zoe (gr. słowa światło i życie splecione literą omega, tworzące krzyż). Więcej informacji na stronie mojej wspólnoty (której jestem autorem). http://www.naszaoaza.go.pl w zakładach „Historia naszej wspólnoty”, „O nas”.

Po skończeniu liceum chciałbym się dostać na Uniwersytet Jagielloński na kierunek prawo. Jednak na razie są to tylko marzenia. Mam jednak nadzieję, że niedługo się spełnią…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s